SAPHO E-SHOP

PODZIMNÍ AKCE

Zvýhodnili jsme pro Vás více než 160 produktů... Akce platí od 15.9. do 15.12. 2016

Závody rádiem řízených větroňů 2016

Ve dnech 3. a 4. září se na soukromém letišti Loučeň u Mladé Boleslavi konal další ročník závodů rádiem řízených větroňů kategorie F3B, 4.MB Cup ...

Sklopné sedátko do sprchy SOUND

Představujeme Vám novinku v segmentu sklopných sedátek do sprchy s názvem SOUND.

EDITA SLIM WC sedátko

Sedátko je vybaveno SOFT CLOSE panty (pomalé sklápění) a systémem EASY TAKE (odnímatelné WC sedátko) pro snadnou manipulaci.

Dávkovač pro WC blok do nádrží Geberit

Dávkovač se zabuduje pod tlačítko splachování a pohodlným způsobem se do něj vhazují tablety pro dezinfekci nebo odstraňování vodního kamene.

Trendy v koupelnových obkladech pro rok 2016

Datum: 27.6.2016
Trendy v koupelnových obkladech pro rok 2016
V současné koupelně je dovoleno takřka vše a proto v nich naleznete jak jednoduchost, tak i opulentní tvary. U dlažeb i obkladů naleznete vedle moderních přímých linií bílé, šedivé či béžové, nebo mramorů i obklady sytých barev, které jsme v koupelnách donedávna neznali. Velký rozmach digitálního tisku umožnil vyrábět a nabízet dekorativní obklady, které dokáží kombinovat tyto syté intenzivní barvy s bohatým obsahově plastickým reliéfem.

Právě vychází nový katalog obkladů a dlažeb pro rok 2016, tak se společně můžeme podívat na zajímavé novinky pro Vaši koupelnu.

ATRIUM, 25x80cm

Série obkladů ATRIUM 25x80cm

Série obkladů Atrium pozvedá tzv.„cementový efekt“ na nejvyšší úroveň. Jasná povrchová úprava s barevnou paletou od bílé a béžové, až po tóny karamelové, čokoládové, modré a šedé. Nový formát 25 x 80 cm zvýrazňuje hru světla a textury, která je viditelná na každém kusu. S mimořádným citem kombinuje matné plochy na povrchu dlaždice, s efektem opotřebení. Kolekce je doplněna dekory se zvláštním zpracováním a odlišným designem. Ceny od 795,-Kč/m2, dekory lze pořídit za 995,-Kč/m2. Více informaci ZDE.

GLAZE, 20x40cm

Série GLAZE, 20x40cm

Charakteristickým prvkem série GLAZE je struktura, která dává na odiv záměrnou povrchovou nerovnost dlaždice o formátu 20x40cm, které je ještě dodatečně rozdělena na 5 polí. Obvyklým způsobem pokládky je nalepení na šířku 20 cm, kdy se využívá efektu vodorovného členění. Škálu lesklých povrchů od jasně bílé, přes béžovou až po karamelovou, červeno hnědou, zelenou, nebo tmavě modrou lze doplnit výrazně barevnými dekory. Ceny od 695,-Kč/m2. Více informací ZDE.

FOREVER, 15x40cm

Série FOREVER, 15x40cm

Kolekce FOREVER reaguje na zájem o dekorativní obklady, které dokáží kombinovat syté intenzivní barvy a bohatý obsahově plastický reliéf. Tato série je inspirována autenticitou původních keramických obkladů a je nabízena ve formátu 15 x 40 cm. Škála barev je nabízena od starobílé, krémové, hnědé, tmavě zelené až po šedivou a černou. Velmi zajímavého vzhledu povrchů a textur bylo dosaženo implementací nejmodernější výrobní technologií. Ceny od 895,-Kč/m2, dekory lze pořídit za 1095,-Kč/m2. Více informací ZDE.

RHOMBUS, 14x24cm

Série RHOMBUS, 14x24cm

Charakteristickým znakem série RHOMBUS je kosočtvercová dlaždice, která umožňuje neuvěřitelné množství tvarových kombinací společně s možností optického plastického dekorování. Otáčením dlaždic kolem vlastní osy a kombinace různých barev umožňují skládání jak stylových obrazů, tak i jednoduchých textur. Kromě základních jednolitých barev můžete koupit barevné dlaždice, které ve své struktuře obsahují jemné dekorování na principu náhodného dekoru. Fantazii se tak meze nekladou. Ceny všech provedení 1995,-Kč/m2. Více informací ZDE.

TENDER, 15x15cm

Série TENDER, 15x15cm

Kolekce TENDER je inspirována vzhledem tradiční keramiky. V základu nabízí měkké klidné barvy v saténovém efektu. Každý kus dlaždice o rozměru 15x15cm je reliéfně mírně klenutý a svojí tloušťkou 9mm je vhodný i do rozměrných prostor. Kolekce nabízí velký výběr decentně zdobných prvků, které jsou provedeny s nesmírnou pečlivostí a obsahují dekorativní provensálské motivy. Tradiční vzhled a neotřelé kombinace nabízí možnosti nových řešení jak rekonstruovaných, tak i nových koupelen. Ceny od 995,-Kč/m2, náhodný výběr dekorů lze pořídit za 1095,-Kč/m2. Více informací ZDE.

CONCEPT, 20x20cm

Série CONCEPT, 20x20cm

Kolekce CONCEPT byla inspirována designem řemeslné zručnosti, která obsahuje velké množství dekorativních motivů ve stylu ART DECO. Nejmodernější technologie umožňuje širokou škálu kombinací geometrických linek v kombinaci s ostrými barevnými přechody, které jsou charakteristické pro tuto sérii. Různé textury, široká škála barev od bílé a šedivé, přes aquamarinovou až po odstíny malinové a čokoládové, spolu s jedinečnými motivy činí kolekci CONCEPT velmi oblíbenou pro řešení designově vyspělých koupelen. Ceny od 895,-m2, dekory lze pořídit za 995,-Kč/m2. Více informací ZDE.

CAPRICE DECO, 20x20cm

Série CAPRICE DECO, 20x20cm

Kolekce CAPRICE DECO zaujme jak svojí variabilitou, tak i schopností kombinací se zcela odlišnými tvarovými koncepty. (na obrázku například s obkladem EVOLUTION 10x20cm). Zajímavou koupelnu z této série si mohou udělat jak příznivci pastelových barev a abstraktních tvarů, tak i příznivci černobílých koupelen. Zvolit si mohou standartní opakující se tvary, nebo kolekce s náhodným výběrem dekorů. Ceny za tato provedení od 1195,- Kč/m2. Více informací ZDE.

Je teď už jenom na Vás, zda si dokážete svojí koupelnu sami představit, nebo využijete nabídku zkušených odborníků v koupelnových studiích. Hlavně si nezapomeňte napsat o nový katalog obkladů 2016, který Vám rádi zdarma zašleme - objednání ZDE.


hide

Zajímavé informacevíte, že...

FIRMA SAPHO NABÍZÍ I PRODUKTY ZA VELMI VÝHODNÉ CENY PROSTŘEDNICTVÍM KATALOGU AQUALINE?


Kontakt

UBC s.r.o.
Mělnická 87
250 65 Líbeznice
Tel.: +420 283 090 760
@ :

Produktová novinka

25.8.2016

Sklopné sedátko do sprchy SOUND

Představujeme Vám novinku v segmentu sklopných sedátek do sprchy s názvem SOUND.

více

Hledání

Zadejte název produktu nebo jiná vhodná klíčová slova