Jsme společensky odpovědná firma (CSR - corporate social responsibility)

 

 

„Zajímám se o budoucnost, protože v ní hodlám strávit zbytek života."
Charles Spencer Chaplin

 

 

Jsme aktivní v oblastech:

Životní prostředí

Jsme si vědomi, že voda, elektrická energie, paliva a plyn jsou vzácné zdroje a s ohledem na životní prostředí, významné. Proto jsme se zavázali ke snížení jejich spotřeby a k efektivnímu využívání těchto zdrojů.

Lidé/Zaměstnanci

Organizujeme sportovní a teambuildingové aktivity. Neustále investujeme do rozvoje vedoucích pozic a zavádíme programy na rozvoj dovedností a schopností pro všechny zaměstnance. Podporujeme rozvoj talentu a budoucích lídrů uvnitř společnosti.

Péče o komunitu

Snažíme se významně přispívat k rozvoji a podpoře místních komunit.

  • Sponzoringové aktivity
  • Filantropické aktivity


Projekty
 

BLACK ANGELS JSOU V SUPERLIZE

Podpora klubu přinesla ovoce. Gratulujeme celému klubu BLACK ANGELS! Po drtivém finále s Brnem postupují Black Angels z první florbalové ligy do nejvyšší florbalové soutěže Tipsport Superligy.

AERO ODOLENA VODA

Od roku 2019 se firma SAPHO stala významným partnerem volejbalového klubu AERO Odolena Voda. Jsme rádi, že můžeme podporovat volejbalový klub v extralize a podílet se na tak na rozvoji dalších sportovních aktivit v našem okolí.

Sledujte klubový web www.volejbalov.cz.

BLACK ANGELS

SAPHO je hlavním partnerem florbalového klubu BLACK ANGELS již od roku 2014. Podpora sportovního klubu, který se svou velikostí řadí k největším oddílům v České Republice, míří především na rozvoj mládežnické základny. Aktuálně má klub 590 aktivních hráčů, kteří působí v 25 družstvech. Sezonu 2017 / 2018 můžeme považovat za nejúspěšnější v klubové historii. Juniorský tým dosáhl fantastického úspěchu, když vybojoval postup do finále extraligy juniorů. Finálová pěti zápasová série nakonec skončila v náš neprospěch, ale býti druzí v konkurenci 150 týmů v ČR je parádní vizitka. Mužský A tým si své maximum v první lize (druhé nejvyšší soutěži), také vylepšil, když vypadl v semifinálové sérii playoff s konečným vítězem 1. ligy. Sportovní výsledky, které se nám každý rok daří zlepšovat, jsou skvělou vizitkou, ale také závazkem pro zkvalitňování práce v dalších letech. Pro další sezónu 2018 / 2019 má A tým jasný cíl - a to postup do Superligy. V rámci ostatních klubových cílů chceme pracovat především na finanční a personální stabilizaci klubu.

Sledujte klubový web www.blackangels.cz.